منو

رونمایی توکلی از دست‌های پشت پرده در حوزه افزایش نرخ ارز و دلار!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وزیر دولتی که روز جمعه ارز را بین تعدادی اقتصادگر تقسیم می کند به کشور خیانت کرده است.

۰۵ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با خبر فوری در خصوص وجود دست های پشت پرده در حوزه افزایش نرخ ارز و دلار از وقایع خیانت آلود به مردم و کشور پرده برداشت و تصریح کرد: متاسفانه دست های پشت پرده همه جا وجود دارند.
احمد توکلی ادامه داد: متاسفانه باید بگویم این آدم ها همدیگر را شناخته اند و شبکه ای شده است که به هم کمک می کنند.
وی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت دولتی که در یک روز جمعه خردادماه تعدادی اقتصادگر را دعوت و بین آنها ارز را تقسیم کند بر خلاف نص قانون و مسائل کشور عمل کرده است.
وی با بیان اینکه معاون ذیربط، با کمال وقاحت می آید و از این اتفاق حمایت می کند امری بسیار تاسف بار است  و ادامه داد: این اقدام خیانت به مردم است، افراد پشت پرده باید بیرون بیایند و معرفی شوند.
وی اظهار داشت: در سال 1997 کشور مالزی شرایط مشابه امروز ما را تجربه و در نهایت کنترل کرد؛ متاسفانه دوستان در شرایط عادی پذیرای این موضوع نیستند.
توکلی با اشاره به این که در شرایط کرونایی هزینه های دولت بالاتر از درآمدهایش است و به طرق مختلف می خواهد خودش را نگه دارد گفت: با بالا رفتن قیمت ها افراد از آینده می ترسند و می خواهند درآمد خود را تبدیل به کالای با دوام کنند در نتیجه قیمت کالا و ارز بالا می رود.
وی افزود: فقر و فلاکت کشور را فرامی گیرد و مردم در حوزه مسکن دچار استیصال می شوند؛ دولت نیز متاسفانه شگردهای غلط خود را ادامه می دهد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.