منو

پس از ۲۵ سال؛ بزرگراه شهید محمدی پور(قدس) به همت شهرداری رفسنجان بازگشایی شد

عملیات بازگشایی بزرگراه شهید محمدی پور (قدس) پس از ۲۵ سال به همت شهرداری رفسنجان و با تلاش و پیگیری شورای ششم اجرایی شد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، مهندس کهنوجی با اعلام این خبر ضمن قدردانی از همراهی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در آزادسازی بزرگراه شهید حاج علی محمدی پور (قدس)، گفت: این اقدام جزو مطالبات به حق شهروندان طی سالهای متمادی بوده که از زمان حضور شورای ششم و در ادامه پیگیری های معاونت شهرسازی و امور زیربنایی و اداره املاک و پس از انجام تملک در این محور به پایان رسید.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث بزرگراه در این محدوده از سال ۱۳۷۷ آغاز شد اما به دلیل موانعی که وجود داشت، پیش نرفت، اظهار کرد: وجود املاک مسیری معارض در این محور ادامه عملیات را به تعویق انداخته بود که خوشبختانه با پیگیری های فراوان همکارانم در شهرداری و با هماهنگی نهادهای انتظامی و امنیتی عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه با اتمام عملیات خاکبرداری در این محدوده، عملیات جدولگذاری و آسفالت بزرگراه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: اجرای این عملیات تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی شهر خواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.