منو

توقیف قریب به ۱۰۰ دستگاه خودرو توسط پلیس راهور

رئیس پلیس راهور رفسنجان از توقیف قریب به ۱۰۰ دستگاه خودرو به علت تخلفات حادثه ساز،پلاک مخدوش،تغییر وضعیت ورانندگی فاقد گواهینامه خبر داد.

۲۶ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،سرگرد “محمد کهنوجی” گفت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی که از مورخه ۲۳تا ۲۶خردادماه به مرحله اجرا درامد مامورین این پلیس موفق شدند قریب به ۱۰۰ دستگاه خودروبه علت تخلفات حادثه ساز،پلاک مخدوش،تغییر وضعیت ورانندگی فاقد گواهینامه را توقیف وبه پارکینگ دلالت نمایند.

رئیس پلیس راهور در پایان بابیان اینکه راننده خوب کسی است که در هر شرایطی اعم از بی توجهی رانندگان دیگر، شرایط جوی و یا وضعیت بدراه همواره به گونه‌ای عمل کند که موقعیتی برای وقوع تصادف به وجود نیاورد، از شهروندان خواست ضمن رعایت و احترام به حقوق شهروندی، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به خوبی اجرا نمایند، تا ضمن کاهش بی نظمی در تردد در معابر شهری در پیشگیری از وقوع تصادفات سهم عمده‌ای داشته باشند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.