منو

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس: بزرگترین بیمارستان جنوب شرق کشور در کرمان احداث می شود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از احداث بزرگترین بیمارستان جنوب شرق کشور در کرمان خبر داد.

۲۸ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح مرکز جامع توانبخشی و بخش آنژیوگرافی عروق محیطی مغزی در کرمان با اشاره به خدمت رسانی کرمان به شهرستان‌های استان و استان‌های همجوار اعلام کرد: نیمه دوم امسال عملیات احداث بیمارستان ۷۰۰ تخت بیمارستانی (فاز اول ۵۰۰ تختخواب و فاز دوم ۲۰۰ تختخواب) که بزرگترین بیمارستان جنوب شرق کشور خواهد بود، آغاز می‌شود.

محمدرضا پورابراهیمی گفت: ایران در عرصه سلامت جزو کشورهای موفق دنیاست.

وی با اشاره به اثر کرونا بر اقتصاد کشورها تصریح کرد: ایران در توان علمی متخصصین سلامت در جهان جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی بیان کرد: استان کرمان بیشترین مبتلا به سرطان نسبت به جمعیت دارد.

پورابراهیمی عنوان کرد: علی‌رغم همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها روند توسعه زیرساخت‌ها در حوزه سلامت متوقف نشده و استمرار دارد.

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین خیرین سلامت در شهرستان سیرجان براساس سرانه جمعیت دارد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قول مساعد برای راه‌اندازی توانبخشی کودکان در کرمان را طی یک سال آینده را داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.