منو

کشف ۳۱ میلیارد ریال فرار مالیاتی از یک مغازه در کرمان

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف فرار مالیاتی به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال از یک واحد صنفی فروش لوازم پزشکی در شهر کرمان خبر داد.

۳۰ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی اظهارداشت: در ادامه مبارزه با مفسدان اقتصادی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در تعامل و همکاری با سازمان امور مالیاتی، موفق به شناسایی فروشگاه لوازم پزشکی در شهر کرمان که مالک آن در اظهارنامه های مالیاتی خود، مبالغ هنگفتی از فروش خود را کتمان کرده بود، شدند.  

وی افزود: کارشناسان میزان فرار مالیاتی فروشگاه مذکور بر اساس مبلغ کتمان فروش را بیش از ۳۱ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال برآورد کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک متهم و تحویل او به مراجع قضایی، تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.