منو

نزاع نیمه شب در سرچشمه رنگ خون گرفت

بر اثر یک نزاع در شهرک مس سرچشمه یک نفر با ضربات چاقو به قتل رسید و یک نفر دیگر با حال وخیم راهی بیمارستان شد.

۳۱ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، شواهد حاکی از آن است در این درگیری که در نیمه شب گذشته رخ داد یکی از طرفین درگیری که یک جوان 27 ساله بود با ضربات چاقو از پا در آمد و جان خود را از دست داد. همچنین برادر وی نیز با اثر ضربات چاقو به شدت مصدوم شد و هم اکنون در بیمارستان به سر می برد.

این گزارش حاکی است مأموران کلانتری سرچشمه یک ساعت بعد از وقوع این قتل، متهم به قتل را شناسایی و دستگیر کردند.

از انگیزه وی در خصوص ارتکاب این قتل خبری منتشر نشده است.

گفتنی است چندی پیش نیز یک درگیری در نیمه های شب در یکی از بوستان های رفسنجان رخ داد که بر اثر آن یک جوان جان خود را از دست داد که این مسأله بر لزوم کنترل خانواده ها بر رفت و آمد فرزندانشان بویژه در نصفه های شب و در بوستانها و معابر سطح شهر که کمتر توجیهی را می پذیرد تأکید می کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.