۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9495


تزریق نشاط اجتماعی در محلات با اجرای ویژه برنامه «ده شب؛ ده محله» در رفسنجان

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برگزاری ویژه‌برنامه «ده شب؛ ده محله» با حضور پرشور مردم در محلات شهر رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایستار،سید محسن سجادی در این رابطه اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت و ایام ولادت سلطان سریر ارتضا، امام علی ابن موسی‌الرضا(ع) ویژه‌برنامه «ده شب؛ ده محله» توسط معاونت هنری شهرداری رفسنجان در ۱۰ محله شهر برگزار شد.

وی افزود: شهرداری رفسنجان از ۲۰ تا ۲۹ خرداد در محله‌های اسدآبادفارسی، شهرک ولایت، کریم‌آبادمحقق، علی‌آباد انقلاب، صادق‌آباد، ماهونک، شهرک امام خمینی(ره)، صاحب‌الزمان، یادگار امام و خلیل‌آباد از مردم میزبانی کرد.

سجادی با بیان اینکه برنامه‌های شاد و متنوع هنری در این ده شب در این محلات اجرا شد، عنوان کرد: توسل مردم به امام رضا(ع) و حضور در منزل افرادی که به علت کسالت نتوانسته بودند در برنامه ها شرکت کنند، از دیگر بخش های خاطره انگیز شب های میلاد امام هشتم علیه السلام بود.

معاون هنری شهرداری رفسنجان از جمله برنامه‌های اجرا شده در این ده شب را مسابقات هنری، اجرای تواشیح، سرود، نمایش و … عنوان کرد و گفت: سعی کردیم با توجه به این ایام خجسته، از ظرفیت ۱۰۰ درصدی هنرمندان بومی جهت فراهم نمودن فضای شاد و مفرح برای خانواده ها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن های شبانه در محلات با استقبال پرشوری از سوی شهروندان محترم مواجه شده است، از انجام برنامه ریزی برای اجرای سری دوم «ده شب؛ ده محله» خبر داد و گفت: بسیاری از مردم اذعان داشتند که در ۳۰ سال گذشته شاهد چنین برنامه هایی در محلات نبوده اند و خواستار استمرار این قبیل برنامه ها شدند.

معاون هنری شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه در فاز دوم جشن های شبانه در محلات مباحث آموزش شهروندی نیز در قالب طنز افزوده خواهد شد، یادآور شد: شهروندان محترم برای ارائه پیشنهاد در مورد برنامه های معاونت هنری می توانند به سامانه snp.rafsanjan.ir مراجعه نموده و نسبت به درج نظرات اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 11 =