منو

عملیات اجرایی ۸۰ درصد پروژه های شهری در رفسنجان کلید خورده است

شهردار رفسنجان ضمن تشریح فعالیت های مدیریت شهری، از آغاز عملیات اجرایی ۸۰ درصد پروژه های شهری در سال جدید خبر داد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس کهنوجی در جمع شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ۸۰ درصد پروژه ها آغاز شده است، از تخصیص بودجه مربوطه در این بخش طی سه ماهه ابتدایی سال خبر داد.

وی با اشاره به جزییات پروژه های کلان مدیریت شهری، ادامه داد: شهرداری رفسنجان برای اجرای تقاطع غیرهمسطح بلوار خلیج فارس و دوبانده کردن خیابان های پرستار و جمهوری به منظور مدیریت و کنترل ترافیک اقدام کرده است.

شهردار رفسنجان اظهار کرد: برای احیاء بافت تاریخی در خیابان انقلاب نیز اقدامات اولیه صورت گرفته است و طراحی ورودی های شهر و ساماندهی رودخانه ها نیز در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت شهری با رویکرد محله محوری، مطالبات مردمی را بررسی و به سراغ کمبود سرانه ها رفته است، افزود: تاکنون ۹۰ درصد خواسته های مردم را محقق نموده و در بسیاری از محلات در راستای پاسخ به مطالبات شهروندی اقدام کرده ایم.

شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان امروز در سفر به رفسنجان، ضمن دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر رفسنجان، از نزدیک در جریان پروژه ها و فعالیت های مدیریت شهری قرار گرفتند.

موزه ریاست جمهوری، مجموعه عام المنفعه خجسته آگاه، خانه حاج آقاعلی، گذر شهید ارجمندی و بادگیر معین از جمله نقاطی بود که شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان از آن ها بازدید کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.