منو

ارزیابی مثبت رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان از اقدامات مدیریت شهری در رفسنجان

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان با اشاره به وفاق شورا و شهرداری در رفسنجان، اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری و شورای شهر را مثبت ارزیابی کرد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حسن خدامی پور در حاشیه سفر یکروزه به شهر طلای سبز، همدلی و وفاق بین اعضای شورای شهر و شهردار رفسنجان را در ارائه خدمات به مردم بسیار مثبت قلمداد کرد و یادآور شد: این موضوع کمک می کند که پروژه ها بیش از پیش و بطور دقیق به نتیجه برسد.

خدّامی مشارکت خیّرین در انجام مسئولیت های اجتماعی خود در رفسنجان را مثال زدنی برشمرد و گفت: چندین پروژه را بازدید کردیم که توسط خیّرین احداث شده که نشان از توجه خیّرین به مسئولیت های اجتماعی دارد.

وی در ادامه با تحسین اقدام شهرداری رفسنجان در بحث نگهداشت فضای سبز،گفت: نگهداشت یکی از کارهای بسیار خوبی است که در رفسنجان انجام شده و استمرار داشته و ادامه یافته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.