منو

بازدید شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان از پروژه های شهری در رفسنجان+تصاویر

شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان ضمن حضور در صحن شورا و دیدار و گفتگو با شهردار و اعضای شورای شهر رفسنجان از پروژه های شهری دیدن کردند.

۰۶ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،بوستان شهیده زهرا حسن رمضانی (بانوان۲)، کشتارگاه، بیمارستان تسکین، مجموعه عام المنفعه آگاه، گذر شهید ارجمندی، پردیس معین از جمله پروژه هایی بود که شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر سیرجان از آنها دیدن کردند.

بازدید شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر سیرجان از موزه ریاست جمهوری و خانه حاج آقاعلی نیز از دیگر برنامه های این سفر یکروزه بود.

تعامل مشترک و استفاده

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.