منو

عملیات اجرایی جداسازی آب شرب از آب فضای سبز در غرب رفسنجان آغاز شد

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رفسنجان از آغاز عملیات تفکیک آب شرب از آب فضای سبز در ورودی رفسنجان از سمت میدان امام حسین (ع) خبر داد.

۰۸ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس جهانگیر ملکی اظهار کرد: اجرای طرح جداسازی آب فضای سبز از آب شرب یکی از راهکاری مناسب در مدیریت بهره برداری از منابع و سازگاری با کم آبی بویژه در مناطق خشک و گرمسیری دچار تنش است.

وی افزود: با توجه به قرارگیری رفسنجان در منطقه خشک و نیمه خشک و کاهش بارندگی ها، مشکلات کمبود آب در این شهرستان طی سالهای گذشته بیشتر شده است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با بیان اینکه استفاده بهینه از منابع آب یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با بحران بی آبی است، یادآور شد: اﻣﺮوزه اﻫﻤﯿﺖ آب در زﻧﺪﮔﯽ ﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﭘﻮﺷﯿﺪه ﻧﯿﺴﺖ زﯾﺮا ﻓﻘﺪان آن ﻣﺨﺎﻃﺮاﺗﯽ را ﺑﺮای جامعه در ﭘﯽ ﺧﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

مهندس ملکی خاطرنشان کرد: در همین راستا و در ادامه اقدامات شهرداری رفسنجان برای جداسازی آب شرب از آب فضای سبز، پروژه انتقال خط لوله حدفاصل کشتارگاه تا میدان امام حسین(ع) به طول ۷ کیلومتر با حجم مخزن ۲۰۰۰ مترمکعب آغاز شده است.

ملکی اضافه کرد: این پروژه تا یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید و این مخزن به شبکه آبرسانی فضای سبز شهری اضافه می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.