منو

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی فرهنگسرای ایثار و شهادت در رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی فرهنگسرای ایثار و شهادت در گلزار شهدا خبر داد.

۱۱ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس سید علی پورباقری اظهار کرد: فرهنگسراها و مجموعه های فرهنگی بر اساس نیاز در محلات و مناطق احداث می شود که در این راستا کار احداث فرهنگسرای گلزار شهدا در حال انجام بوده و تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی بیان کرد: تاکنون بازسازی، پارتیشن‌بندی و اجرای سقف کاذب به متراژ ۱۱۰۰ مترمربع برای فرهنگسرای گلزار شهدا صورت گرفته و ادامه دارد.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان هم چنین از تسریع در اجرای پروژه های زیرسازی و آسفالت سطح شهر خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر پروژه جدول‌گذاری و آسفالت خیابان پیامبر اعظم(ص) به میزان بیش از ۳ هزار مترمربع اجرا و به اتمام رسیده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.