منو

فرمانده سپاه ثارالله کرمان:لشکر ثارالله در تأمین امنیت شرق کشور حضور فعال دارد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: لشکر ثارالله در تمام مقاطع انقلاب و تأمین امنیت در شرق کشور افتخار آفرین بوده است.

۱۲ تیر ۱۴۰۱

 به گزارش ایستار ، مراسم معارفه جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله عصر شنبه با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان برگزارشد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: لشکر پیروز ثارالله چه در دوران دفاع مقدس به فرماندهی سردار شهید سلیمانی و چه پس از آن در تأمین امنیت شرق کشور شجاعانه افتخار آفریده است و همچنان در این مسیر، مأموریت‌های خود را به خوبی انجام می‌دهد.

سرهنگ محمدرضا مهدی زاده جانشین جدید فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله هم در این مراسم با آرزوی صحت و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای بیان داشت: انشاالله با کار جهادی و توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها, لشکر ۴۱ ثارالله که افتخارش سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است، همچون گذشته یک لشکر بلند آوازه و مقتدر بماند.

وی با اشاره به مأموریت‌های این لشکر افزود: با درایت و جدیت فرماندهی لشکر بیشتر از پیش در جهت تأمین امنیت منطقه تلاش خواهیم کرد و همه این اقدامات فعالیت‌ها، رزمایش‌ها و مأموریت مرزبانی در منطقه جنوب شرق تمرینی است تا انشاالله لشکر ۴۱ ثارالله بتواند در مأموریت‌های خطیر و بزرگ پیروز میدان باشد.

در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار محمدرضا مهدی زاده به عنوان جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله معرفی و حکم انتصاب ایشان که از طرف فرمانده کل سپاه صادر شده بود قرائت و به ایشان ابلاغ گردید.

مهدی زاده پیش از این در سمت‌های فرمانده محور یکم سیدالشهدا در شهرستان بم و فرمانده گردان پیاده مشغول به خدمت بوده است


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.