۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9668


فرمانده سپاه ثارالله کرمان:لشکر ثارالله در تأمین امنیت شرق کشور حضور فعال دارد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: لشکر ثارالله در تمام مقاطع انقلاب و تأمین امنیت در شرق کشور افتخار آفرین بوده است.

 به گزارش ایستار ، مراسم معارفه جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله عصر شنبه با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان برگزارشد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: لشکر پیروز ثارالله چه در دوران دفاع مقدس به فرماندهی سردار شهید سلیمانی و چه پس از آن در تأمین امنیت شرق کشور شجاعانه افتخار آفریده است و همچنان در این مسیر، مأموریت‌های خود را به خوبی انجام می‌دهد.

سرهنگ محمدرضا مهدی زاده جانشین جدید فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله هم در این مراسم با آرزوی صحت و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای بیان داشت: انشاالله با کار جهادی و توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها, لشکر ۴۱ ثارالله که افتخارش سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است، همچون گذشته یک لشکر بلند آوازه و مقتدر بماند.

وی با اشاره به مأموریت‌های این لشکر افزود: با درایت و جدیت فرماندهی لشکر بیشتر از پیش در جهت تأمین امنیت منطقه تلاش خواهیم کرد و همه این اقدامات فعالیت‌ها، رزمایش‌ها و مأموریت مرزبانی در منطقه جنوب شرق تمرینی است تا انشاالله لشکر ۴۱ ثارالله بتواند در مأموریت‌های خطیر و بزرگ پیروز میدان باشد.

در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار محمدرضا مهدی زاده به عنوان جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله معرفی و حکم انتصاب ایشان که از طرف فرمانده کل سپاه صادر شده بود قرائت و به ایشان ابلاغ گردید.

مهدی زاده پیش از این در سمت‌های فرمانده محور یکم سیدالشهدا در شهرستان بم و فرمانده گردان پیاده مشغول به خدمت بوده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =