۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=973


احتمال ارائه طرح دوفوریتی مجلس برای تسهیل ازدواج جوانان

نماینده مردم سراب در مجلس گفت: مجلس می‌تواند در قالب طرح دو فرویتی نواقصی که در قوانین و همچنین حمایت بیشتر از جوانان برای ازدواج در شرایط فعلی وجود دارد را ارائه و به تصویب برساند.

به گزارش ایستار به نقل از فارس ،یوسف داودی عضو کمیسیون صنایع مجلس در این خصوص با تاکید بر اینکه مجلس آمادگی دارد که برای تسهیل ازدواج جوانان هر پیشنهادی در قالب لایحه و همچنین پیشنهاد کارشناسان را بپذیرد.

وی افزود: موضوع ازدواج جوانان با توجه به شرایط، در هر برهه‌ای اقتضای خود را دارد بنابراین این موضوع باید بر حسب شرایط و زمان مورد بررسی و بازنگری قرار بگیرد.

نماینده مردم سراب در مجلس در همین رابطه به قانون ششم برنامه توسعه اشاره و تاکید کرد که در این قانون تسهیل ازدواج جوانان دیده شده است و اگر این قانون و بندهای مربوط به ازدواج آن به درستی اجرا شود بسیاری از مشکلات در این رابطه حل و فصل خواهد شد.

داودی گفت: وام‌های قرض الحسنه، تامین مسکن و … از جمله مواردی است که در مورد تسهیل قانون ازدواج در قانون ششم توسعه آمده است که ما تعدادی از قوانین مصوب برنامه ششم را داریم اجرایی نشده است و مجلس مصر است این اجرایی شود. 

این نماینده مجلس گفت: علی‌رغم همه این توضیحات مجلس می‌تواند در قالب طرح دو فرویتی نواقصی که در قوانین و همچنین حمایت بیشتر از جوانان برای ازدواج در شرایط فعلی وجود دارد را ارائه و به تصویب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهارده =