منو

استاندار کرمان:رفع مشکل آب از مهمترین اولویتهای استان کرمان است

محمد مهدی فداکار گفت: کم آبی یکی از مهمترین اولویت های کرمان است که در سفر رئیس جمهور تصمیمات خوبی برای حل این مشکل گرفته می شود.

۱۵ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمد مهدی فداکار صبح چهارشنبه در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان اظهارداشت: یکی از اساسی‌ترین مشکلات استان کرمان مشکلی خشکسالی و کم آبی است که طبق برنامه ریزی و جلسات متعدد در سفر رئیس جمهور تصمیمات خوبی برای حل این مشکل اتخاذ می‌شود.

وی عنوان کرد: پروژه‌های استان کرمان برای این سفر به روز رسانی شده و اولویت‌ها مشخص شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های نیمه کاره زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی گفت: این پروژه‌ها در دیدار با وزار و معاون اول رئیس جمهور مورد بررسی و حل مشکل قرار می‌گیرند.

فداکار بیان کرد: استان کرمان بهشت معادن کشور محسوب می‌شود و ظرفیت‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که باید با سرمایه گذاری این ظرفیت‌ها به کار گرفته شود و مشکلات معادن برطرف شود تا شاهد توسعه متوازن باشیم.

وی ادامه داد: تفویض اختیارات در شورای معادن به استان‌ها لازمه حل بسیاری از مشکلات است که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

وی با اشاره فراهم شدن طرحی برای توسعه اکتشافات معدنی در کرمان گفت: باید با افزایش اکتشافات ظرفیت‌های معدنی کرمان را افزایش داد و معادن غیر فعال را نیز فعال کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.