منو

برای اولین بار در رفسنجان: شرکت نابینایان و کم‌بینایان در مسابقات دو و میدانی

با حمایت باشگاه ورزشی شهرداری و پیشنهاد هیأت دو و میدانی، نابینایان و کم‌بینایان شهرستان رفسنجان برای اولین بار دویدن در مسابقات را تجربه کردند.

۱۶ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، در حاشیه آمادگی برای برگزاری رقابت‌های دو و میدانی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان، برای اولین بار تیم نابینایان و کم بینایان در شهرستان رفسنجان تشکیل شد.

اعضاء این تیم، با تلاش و پیگیری رییس، نایب رییس، دبیر و مربیان دو و میدانی از آموزش‌های اولیه بهره‌مند شدند و در سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان در دو بخش بانوان و آقایان در رشته دوی ١٠٠ متر شرکت کردند.

با توجه به استعداد این عزیزان، استقبال و علاقمندی به رشته ورزشی دو و میدانی و ایجاد شور و نشاط در بین آنان، باشگاه ورزشی شهرداری و هیأت دو و میدانی حمایت‌های خود را برای پرورش تیمی قوی و موفق، ادامه خواهند داد.

گفتنی‌ست در مراسم اختتامیه رقابت‌های دو و میدانی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان، با حضور شهردار از روشندلان شرکت کننده در المپیاد تجلیل شد.

بخش بانوان:
رقیه عابدینی
فاطمه عرب
فاطمه حیدری

بخش آقایان:
امیرحافظ شریفی
امیرحمزه قديري
علیرضا محمدی
ابوالفضل صالحی
حسین روحانی

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.