منو

استاندار کرمان: مساجد در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار تاثیر گذار هستند

استاندار کرمان مساجد را محور فعالیت‌های اجتماعی و کاهش آسیب‌های مختلف دانست.

۲۰ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمد مهدی فداکار ظهر دوشنبه در دیدار با اعضای هیأت شهدای بیت الحرام مسجد قائم بیان کرد: باید ازظرفیت کانون‌های مساجد درجهت تقویت فرهنگی استان استفاده کرد.

وی مساجد را پایگاه‌های مهم و اثرگذار درکاهش آسیب‌های اجتماعی، ایجاد اشتغال وحل وفصل مشکلات اقتصادی دانست واظهار داشت: حضور جوانان ونقش کلیدی آنان درهیات ها برای کسی پوشیده نیست لذا ایجاد بستر مناسب جهت حضور جوانان در مساجد امری مهم است.

فداکار براستفاده ازظرفیت های مشاجد در نیل به اهداف اسلامی تاکید کرد و افزود: باتوجه به ضرورت‌حتی مقابله با رویکرد دشمنان در القای شبهات، کانون‌های مساجدبرای کارکردن در این زمینه نیازمند تجهیزات وبرگزاری دوره‌های قوی هستند.

وی تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت کانون‌های مساجد به عنوان پایگاه‌هایی برای تقویت فرهنگی استان استفاده کرد و استانداری کرمان نیز تا جایی که بتوانید از برنامه‌های مساجد حمایت خواهد کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.