منو

هر دختر یک امید برای شهر؛ دختران در مسائل اجتماعی شهر مشارکت کنند

مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان در گردهمایی دختران نوجوان در تالار خیام، خواستار مشارکت دختران در مسائل اجتماعی شهر شد.

۲۰ تیر ۱۴۰۱

وی هر دختر را یک امید برای شهر دانست و افزود: در مجموعه شهرداری رفسنجان به همفکری و مشارکت دختران نوجوان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و هنری نیاز داریم.

وی با اشاره به وجود سامانه نظام جامع پیشنهادات در شهرداری رفسنجان، از همراهی اقشار مختلف برای مشارکت در مسائل شهری ابراز امیدواری کرد و گفت: دختران دهه هفتادی و دهه هشتادی نیز می توانند در این حوزه به کمک شهرداری بیایند.

مهندس کهنوجی با قدردانی از اعضای شورا و جمعیت دختران ایران، از برپایی این ویژه برنامه که به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان برگزار شده است، تشکر کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.