منو

نمایش آثار کودکان نقاش رفسنجانی در نمایشگاه مشترک ایران و استرالیا

نمایشگاه نقاشی با عنوان "یک دنیا، دو داستان" با شرکت کودکان و نوجوانان دو کشور ایران و استرالیا از 19 تیر تا 2 مرداد در کاخ موزه نیاوران در حال برگزاری است.

۲۱ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، در این نمایشگاه آثار نقاشی 20 کودک از دو کشور که با موضوع آب خلق شده اند در دو نمایشگاه به صورت همزمان در کاخ موزه نیاوران ایران و گالری لایت هاوس استرالیا در معرض نمایش قرار گرفت.

از بین ۱۳ اثر منتخب از کودکان ایرانی، ۶ اثر متعلق به هنرجویان موسسه فرهنگی هنری جوانه‌های کویر رفسنجان به مربیگری خانم منا حجتی است.

بر اساس این گزارش آب موضوعی است که روایت های بچه های دو قاره را به هم پیوند داده است و کودکان و نوجوانان ایرانی و استرالیایی همانند سرزمین هایی که با اقیانوس ها به هم متصل شده اند، این رویداد مشترک را با موضوع آب رقم زده اند.

هنرمندان نوجوان رفسنجانی که آثار آنها در این نمایشگاه در معرض دید قرار گرفته است عبارتند از: آراد وهاب زاده، اشکان سجادیان، امیرعلی محققی، طاها دهقانی، هستی حسن شاهی و‌کتایون حسن‌شاهی.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.