منو

استاندار کرمان: امکانات و زیرساخت ها در موکب «ماهان» توسعه یابد

استاندار کرمان با اشاره به حضور زوار اربعین از کشورهای شرقی در کرمان برای عزیمت به کربلا، گفت: موکب ماهان برای پذیرایی از این زائران آماده شود.

۲۸ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمد مهدی فداکار ظهر سه شنبه در جلسه ستاد اربعین در کرمان اظهارداشت: همه دستگاه‌های اجرایی در کرمان از هم اکنون باید همکاری و هماهنگی‌های لازم در راستای ثبت نام، اعزام و کمک به زائران اربعین را انجام دهند.

وی بیان کرد: یکی از مسائل استان علاوه بر اعزام زائران پذیرایی از زائران کشورهای شرقی است که به سمت کربلا در حال حرکت هستند.

فداکار با اشاره به شرایط این زائران گفت: باید رفاه لازم برای این زائران را فراهم کنیم و موکب ماهان یکی از مهمترین مراکز استراحت و خدمات دهی به این افراد در استان کرمان است.

استاندارخواستار توسعه زیر ساخت‌ها و امکانات این موکب شد و افزود: تمام ظرفیت‌ها در استان باید به روز رسانی و مهیا شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از زائران در مسیر حرکت به سمت کربلا در گلزار شهدای کرمان نیز حضور می‌یابند و از مرقد شهید سلیمانی بازدید می‌کنند گفت: باید زمینه خدمات به این زائران نیز فراهم شود


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.