منو

افزایش ظرفیت سکوی تماشاگران ورزشگاه شهدای مس رفسنجان

مجید زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان از افزایش ظرفیت ورزشگاه شماره دو شهدای مس رفسنجان در فصل جدید خبر داد.

۲۹ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان در جمع خبر نگاران اذعان کرد: ظرفیت سکوی تماشاگران از ۲۰۰۰ نفر به ۳۵۰۰ نفر افزایش خواهد یافت و کارهای ساخت آن در حال انجام است که در فصل جدید دغدغه‌ای در خصوص کمبود جایگاه نداشته باشیم.

وی افزود:سعی کردیم تا جایی که امکان دارد از فضای های موجود ورزشگاه شماره دو برای حضور تماشاگران استفاده کنیم تا لذت دیدن مسابقات را به هواداران و شهروندان هدیه کنیم.

زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان تاکید کرد: تمام سعی و تلاش خود را برای آماده سازی و راه اندازی ورزشگاه شماره یک شهدای مس رفسنجان به کار گرفته‌ایم و مراحل ساخت و تجهیز ورزشگاه در حال انجام است.

در پایان افزود:امیدوارم در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران با کسب موفقیت بتوانیم باعث سربلندی نام رفسنجان و شادی مردم شویم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.