منو

موانع ورود گردشگران خارجی به استان کرمان برطرف شود

معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه کرمان یک ضرورت برای توسعه گردشگری است و باید موانع ورود گردشگران خارجی به استان کرمان برطرف و تسهیل شود.

۰۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی معاون امور عمرانی استاندار کرمان امروز  در جلسه کارگروه گردشگری و میراث‌فرهنگی استان کرمان با اشاره به اینکه برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه کرمان یک ضرورت برای توسعه گردشگری است، اظهار داشت: با توجه به اینکه ایرلاینی به نام کرمان وجود دارد ولی متاسفانه پروازهای از مبدا کرمان فقط به چند استان انجام می‌شود که شایسته این استان نیست.

 وی با تاکید بر اینکه باید موانع ورود گردشگران خارجی به استان کرمان برطرف و تسهیل شود، اظهار کرد:  اداره‌کل فرودگاه‌های استان کرمان باید زمینه برقراری پروازهای با مقصد کرمان از اقصی نقاط کشور و جهان را با جدیت پیگیری و گزارش‌های لازم را در زمینه موانع پیش رو را ارائه کند.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان به ضرورت رونق گردشگری سلامت در استان کرمان اشاره و عنوان کرد: استان کرمان ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های بسیار مناسبی برای رونق گردشگری سلامت دارد.

فعالی با اشاره به اینکه بخش خصوصی حوزه پزشکی استان نیز پای کار است ادامه داد: در این زمینه بیمارستان‌های خصوصی در استان تاسیس شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با بیان اینکه درآمد حوزه گردشگری سلامت بسیار بالا است و سرمایه‌گذاران می‌توانند در این حوزه وارد شوند گفت: به 9 دفتر خدمات گردشگری در استان مجوز گردشگری سلامت داده شده که این نوع گردشگری را دنبال کنند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان اعلام آمادگی کرده است که از شرکت کنندگان جام جهانی فوتبال میزبانی کند و از استان کرمان هم بازدید داشته باشند افزود: در این راستا پروازهایی نیز برقرار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.