منو

پیشتازی شهرداری رفسنجان در تولید آسفالت رنگی برای نخستین بار در استان کرمان

مدیرعامل سازمان عمران از تولید و اجرای آسفالت رنگی برای نخستین بار در استان کرمان توسط شهرداری رفسنجان خبر داد.

۰۳ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سعید قندی اظهار کرد: برای نخستین بار در رفسنجان و استان کرمان طرح آسفالت رنگی در پارک بانوان شماره دو توسط شهرداری اجرا شد و بزودی در نقاط مختلف شهر ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اهداف اجرای آسفالت رنگی در پارک بانوان، بیان کرد: ایجاد فضایی متفاوت در پارک بانوان، افزایش جذابیت و زیبایی آن و ایجاد حس شادابی و نشاط برای شهروندان از جمله اهداف اصلی اجرای آسفالت رنگی می باشد.

قندی با بیان اینکه عملیات اجرایی آسفالت های رنگی نسبت به پازل ها، بلوک فرش ها و موزاییک های رنگی سرعت بیشتری دارد، خاطرنشان کرد: مقاومت در برابر سرما و گرما، نداشتن حساسیت دمایی و دارا بودن خاصیت ارتجاعی که سهولت عبور و مرور برای کودکان و شهروندان را به همراه دارد، از دیگر مزایای آسفالت های رنگی است.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان با اشاره به فرآیند تولید آسفالت رنگی، تصریح کرد: این نوع آسفالت از پیگ منت رنگی قرمز، سنگ دانه و قیر تشکیل شده است که در کارخانه آسفالت شهرداری رفسنجان تولید می شود و در محل اجرا مورد استفاده قرار می گیرد.

قندی افزود: نحوه پخش و اجرای آسفالت رنگی همانند آسفالت معمولی است و همان مراحل از سوی اکیپ های اجرایی سازمان انجام می شود.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان اضافه کرد: این اقدام بر اساس تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه ها در اجرای طرح هایی که قابلیت آن را دارند صورت گرفته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.