منو

مقدمات احداث کتابخانه مرکزی در رفسنجان در حال فراهم شدن است

فرماندار رفسنجان گفت: مجوز واگذاری زمین جهت احداث کتابخانه مرکزی در این شهر، پس از تایید شورای اسلامی شهر صادر می شود.

۰۴ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حسین رضایی روز دوشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رفسنجان در محل فرمانداری بیان کرد: تا کنون چند جلسه پیگیری برای احداث کتابخانه مرکزی برگزار شده و در جلسه حاضر قرار شد مجوز واگذاری زمین جهت احداث آن در این شهر با تأیید شورای اسلامی شهر صادر شود.

وی افزود: همچنین با مشارکت شهرداری ، خیرین و سرمایه گذار این کتابخانه مرکزی ایجاد می شود .

رضایی بیان کرد: مهمترین مسئله ای که نوید احداث کتابخانه مرکزی منحصر بفرد شهرستان را می دهد اتفاق نظر همه مسئولین دست اندرکار بر ضرورت وجود و پیگیری برای انجام آن است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از چندین ماه پیگیری مداوم وطرح موضوع درجلسات متعدد انجام این کار به مرحله عملیاتی شدن نزدیک می شود که امیدورایم کتابخانه ای در شأن مردم این شهرستان ایجاد و مورد استفاده قرار گیرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.