منو

آماده باش اورژانس رفسنجان جهت بارش ها و جاری شدن سیلاب احتمالی

رئیس مرکز اورژانس رفسنجان از آمادگی ۱۰۰ درصدی اورژانس رفسنجان در پی هشدار سطح قرمز اداره هواشناسی مبنی بر ورود سیستم بارشی و سیل احتمالی پیش رو خبر داد.

۰۴ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حسینی زینلی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان عنوان کرد: ۲۳ پایگاه اورژانس و ۱۶۰ تکنسین عملیاتی بهمراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از فردا چهارشنبه همراه با ورود سامانه بارشی به شهرستان رفسنجان و انار در آماده باش کامل هستند.

وی بیان کرد: همشهریان محترم از چادر زدن، توقف و استقرار در مسیر رودخانه­ ها،مسیل ها و نهرها خودداری کنند و از تماشا کردن،سلفی گرفتن و فیلم‌برداری از سیلاب خودداری کنند و هر چه سریع‌تر از منطقه در معرض خطر خارج شوند.

دکتر حسینی زینلی در آخر گفت :در هنگام وقوع سیل شاهد خارج شدن مارها و حیوانات وحشی از لانه‌ها و زیست‌گاه‌های طبیعی خود هستیم، بنابراین بعد از سیل مراقب گزش این حیوانات در مناطق سیل زده باشید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.