۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9988


تعطیلی پنجشنبه‌های ادارات استان کرمان تا ۱۵ شهريور

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان اعلام کرد: فعالیت کلیه ادارات استان کرمان در روزهای پنجشنبه از تاریخ ۴ مرداد تا پانزدهم شهریور به مدت شش هفته تعطیل خواهد بود.

به گزارش ایستار، علی بیگ‌زاده با اعلام این خبر افزود: کماکان ساعت کار ادارات از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۳ و ۳۰ می‌باشد.

وی تصریح کرد: بیمارستان‌ها، مراکز امدادی، بهداشتی و درمانی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش‌نشانی و خدمات امداد جاده‌ای و بانک‌ها طبق روال قبل ارائه خدمت می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان عنوان کرد: براساس این تصمیم، بالاترین مقام مسئول در هر دستگاه اجرایی باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که کاهش ساعت کار به صورت دورکاری کارکنان آن دستگاه در طول ایام هفته جبران شود.

بیگ‌زاده گفت: این تصمیم با توجه به افزایش دما در سطح استان و به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی برق و پایداری شبکه در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعت به استناد تصویب نامه هیئت وزیران و با عنایت به درخواست شرکت سهامی برق منطقه‌ای کرمان و به استناد مصوبه شورا‌های مربوطه و همچنین موافقت دکتر فداکار استاندار کرمان اتخاذ شده است.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت دستگاه‌های قضایی، امنیتی، نظامی و انتظامی براساس مقررات مربوطه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 9 =