منو

استاندار کرمان در ستاد بحران قلعه‌گنج: با مدیریت مناسب از برکت الهی به نفع استان استفاده کنیم

استاندار کرمان با اشاره به شدت بارش‌ها در شمال و شمال غرب استان، گفت: بارندگی‌ها باعث آبگیری سدها خواهد شد و امیدواریم با مدیریت درست، ذخیره سازی مناسبی داشته و از این برکت الهی به نفع استان استفاده کنیم.

۰۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر محمدمهدی فداکار بامداد 5 مردادماه در ستاد مدیریت بحران شهرستان قلعه گنج با بیان اینکه بارش باران در این فصل رحمت الهی است افزود: بارندگی‌ها در این فصل علاوه بر رحمت، ممکن است خطراتی برای کشاورزان نیز به همراه داشته باشد لذا باید مدیریت کرده تا کمترین آسیب و خسارات به مردم وارد شود.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما مدیران، حفاظت از مردم است، اظهار داشت: مردم به ما امیدوار هستند لذا باید این سختی‌ها، مصیبت‌ها و فشارهای کاری که بر روی دوش‌مان احساس می کنیم را تحمل کرده و در کنار مردم باشیم زیرا این اعتماد مردم سرمایه مهمی است و همین امید باعث خواهد شد نگرانی‌های مردم کمتر شود.

استاندار کرمان با تاکید بر پیگیری مصوبات جلسه ستاد بحران افزود: امیدواریم مناقصه های تعیین شده به زمستان نرسیده انجام شود و برای خدمت به مردم دچار مشکل نشویم لذا برای بهتر انجام شدن کارها می‌توانیم از بعضی تجهیزاتی که در دستگاه‌های اجرایی شهرها و روستاهاست استفاده کرده و با کمک آنها مناطق خطر ساز را اصلاح کنیم.

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه باید خدمات به مردم را دقیق و در زمان مناسب انجام دهیم عنوان کرد: خوشبختانه در این فصل بحث زراعت را نداریم و گلخانه ها تعطیل هستند و همین امر باعث خواهد شد خسارات کمتری به کشاورزان وارد شود.
وی با اشاره به استفاده از مدارس برای اسکان مردم در شرایط بحرانی و ضروری، اظهار داشت: در جنوب استان مدارس بیشتری نسبت به شمال استان وجود دارد و باید از این ظرفیت به نحو احسنت استفاده کرد.

فداکار با اشاره به انتقال آب روستایی که با کمک سپاه در حال انجام است خاطر نشان کرد: با کمک قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) آبرسانی به روستاها در حال انجام است که با افزایش 25 درصدی اعتبارات کار با سرعت بیشتری انجام خواهد شد لذا امیدواریم با توزیع متناسب در استان کار خوبی در حوزه منابع آبی پایدار ایجاد شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.